header-image

Daily Archives: 3 listopada 2021

Świętowanie czas zacząć

Nadchodzące Święto Odzyskania Niepodległości jest okazją do refleksji i spotkania w Bibliotece. Filia Nr 12 zaprasza 8 listopada, o godz. 10.30 na uroczystość pt.”W drodze do Niepodległości”. W Saloniku Literacko-Artystycznym program artystyczny przedstawi  młodzież z Zespołu Szkół im. Marka Kotańskiego oraz Zespół „Nasze Kujawy” z Rojewa. Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu  (52) 3527237. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!    

Świętowanie czas zacząć Czytaj więcej ...

Warsztaty eko-karmideł w Klubie Bajonurrrków!

Ptaki już dawno odleciały… Warto pamiętać o tych, które zostały i otoczyć je należytą opieką. Podczas warsztatów odpowiemy sobie na pytania czym dokarmiać, a czego unikać w kontakcie z ptakami. Wykonamy również karmidła dla ptaków. Warsztaty odbędą się 12 listopada br o godzinie 16:00 w Bibliotece Głównej przy ul. Kilińskiego 16. Na zajęcia obowiązują zapisy pod nr tel. (52)37-32-45. Uwaga liczba miejsc ograniczona! Zdjęcia wykonane ...

Warsztaty eko-karmideł w Klubie Bajonurrrków! Czytaj więcej ...

Informujemy Czytelników, że z dniem 1 kwietnia 2023 r. został wprowadzony nowy Regulamin korzystania ze zbiorów i usług bibliotecznych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.