header-image

Events: 26th maj 2023

Spotkania w „Siódemce” – zajęcia cykliczne dla dzieci, w programie: zabawy literackie, krzyżówki, łamigłówki, rebusy i zagadki oraz Akwarelka – zajęcia sekcji plastycznej.

„Fantastyczna Nocka” – spotkanie miłośników gier, książki i filmu fantastycznego, w programie: gry planszowe i rozgrywki RPG prowadzone przez młodzież.

„Żyj z pasją” – spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy zarażają swoją pasją i hobby do aktywnego lub twórczego spędzania czasu. Ponadto wirtualne wędrówki po regionie z wykorzystaniem czasopism i książek o tematyce krajoznawczo – historycznej mające zachęcić uczestników spotkań do ich odkrywania i poznania na nowo. Spotkanie prowadzi przodownik turystyki pieszej Antoni Ścigacz.

„Słodki smak tej Jedynej” – spotkanie autorskie z dr Łukaszem Garbalem, laureatem Nagrody im. księdza Józefa Tischnera oraz Nagrody im. Jerzego Giedroycia, autorem książki „Wedlowie: czekoladowe imperium” poświęconej słynnej cukierniczej dynastii. Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w Wypożyczalni dla Dorosłych od 19 maja. Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Biblioteka od kuchni”, dofinansowanego ze środków …

Events: 26th maj 2023 Czytaj więcej ...