header-image

Events: 8th maj 2023

„Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka!” – (8-15 maja) obchody XX Tygodnia Bibliotek, w programie: okolicznościowe zakładki do książek dla wszystkich czytelników, „Przyjaciele mieszkają w lasach…” – tematyczne lekcje biblioteczne, przyjmowanie wycieczek. 

„Moja, Twoja, Nasza – BIBLIOTEKA” – spotkanie dla uczniów szkoły podstawowej zorganizowane z okazji Tygodnia Bibliotek. W programie: biblioteczne „menu”, projektowanie zakładek

Literacki Klub Wiersza i Prozy – dyskusyjne spotkanie dla seniorów, podczas którego czytelnicy prezentują własne utwory poetyckie oraz fragmenty prozy, a także uczestniczą w warsztatach literackich.

Klub Rozmaitych Aktywności – spotkania dla czytelników, kuracjuszy będące okazją do integracji, rozmowy i wymiany doświadczeń, w programie: „Zdrowa rodzina pochodzi od Ciebie” – wykład, który poprowadzi Joanna Smoleńska, coach, promotorka zdrowego odżywiania.

Spotkanie z Marią Pakulnis aktorką filmową, teatralną i telewizyjną, które poprowadzi krytyk teatralny i filmowy Łukasz Maciejewski. Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w Wypożyczalni dla Dorosłych od 28 kwietnia. Wydarzenie odbędzie się w ramach Tygodnia Bibliotek. Spotkanie odbędzie się w Saloniku Literacko-Artystyczny.

Events: 8th maj 2023 Czytaj więcej ...