header-image

Events: 14th październik 2021

Klub Aktywny Senior – spotkania dla starszych czytelników, kuracjuszy będące okazją do integracji z innymi seniorami, rozmowy i wymiany doświadczeń, w programie: warsztaty prowadzone przez Kreatywną Salę Zabaw „Bim Bam Bom”. Spotkanie realizowane w ramach projektu „Protokół kulturalny XV” współfinansowany przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Rodzinne czytanie przy Manhattanie – Urodziny Kubusia Puchatka – zajęcia dla małych czytelników w wieku od 3 do 5 lat oraz ich rodziców i opiekunów. W programie: głośne czytanie, zajęcia manualne, gry i zabawy ruchowe.

Literacki obraz dworu – spotkanie autorskie z Emanuelą Tatarkiewicz autorką książki „Dwór polski. Literackie obrazy w prozie XIXi XX wieku”. Zadanie realizowane w ramach projektu pt.”Było minęło czy przeminęło?” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Events: 14th październik 2021 Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Uprzejmie informujemy, że Filia nr 5 mieszcząca się na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Ludwika Błażka pozostaje nieczynna do odwołania. Data zwrotu materiałów bibliotecznych zostanie automatycznie przedłużona.