Drzewa. Drzewa zawsze były ważne. Budziły podziw, były pierwszymi świątyniami i uosobieniem wielu bóstw. To żywe organizmy, z którymi My jako Ludzie jesteśmy nierozerwalnie połączeni. To metafora człowieka i jego lustrzane odbicie.

Już 28 czerwca zapraszamy na niezwykły wernisaż fotografii Patrycji Wegner-Keiling, pt. „Ludzie-Drzewa”. Ta wyjątkowa ekspozycja jest efektem współpracy z artystką, która w subtelny sposób ukazała związek człowieka z naturą. W sesji fotograficznej, zaplanowanej w Parku Solankowym i Balczewie wystąpili inowrocławscy bibliotekarze.

Patrycja Wegner-Keiling – z wykształcenia dziennikarka, z pasji fotografka. Prywatnie mama i żona. Zajmuje się profesjonalną fotografią reportażową i artystyczną. Prowadzi warsztaty „Świadome ciało”, podczas których pomaga pozbyć się kompleksów i uwierzyć w siebie. Tym razem w swojej twórczości pokaże inowrocławskich bibliotekarzy korelujących z naturą.

Wernisaż odbędzie się o godz. 17:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym, przy ul. Jana Kilińskiego 16. Dla uczestników przygotowano drobne upominki.

plakat