Zapraszamy wszystkich sympatyków słowa pisanego i rowerów  na rajd „Odjazdowy Bibliotekarz”, który odbędzie się 13 czerwca 2015 r., (sobota).

Zbiórka: 8.45

Startujemy: o godz. 9.00 spod siedziby Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza,  ul. Kilińskiego 16

Trasa: Inowrocław- Liszkowo- Rojewo – Stara Wieś – Inowrocław

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy, miłośnicy książek i rowerów, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić czas w gronie osób o podobnych pasjach. Akcja z roku na rok zwiększa swój zasięg. W Inowrocławiu Odjazdowy Bibliotekarz jest organizowany po raz trzeci.  W tym roku pokonamy ok. 30 km na trasie Inowrocław, Liszkowo, Rojewo, Stara Wieś, Inowrocław. Załóżcie coś w kolorze pomarańczowym, zadbajcie o dobry stan techniczny swoich rowerów i dołączcie do akcji! Przewidziane dodatkowe atrakcje np. bookcrossing. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz oświadczeniem dostępnym w siedzibie biblioteki oraz na stronie www.jan-kasprowicz.bmino.pl i facebook’u.

Zapisy oraz wpisowe 4 złote w Filii Nr 12 dla Ludzi Niepełnosprawnych przy ul. Kilińskiego 16 do dnia 5 czerwca, a dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 52 352-72-37 lub pisząc e-mail na adres: f12@poczta.onet.pl.