Zapraszamy wszystkich sympatyków słowa pisanego oraz rowerów  na rajd „Odjazdowy Bibliotekarz”, który odbędzie się 7 czerwca (sobota) 2014 r.
Zbiórka:  godz. 8.45
Startujemy: spod siedziby Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza,  ul. Kilińskiego 16
Trasa: Inowrocław- Ostrów Krzycki – Łojewo – Inowrocław

Odjazdowy Bibliotekarz to ogólnopolska akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy, miłośnicy książek i rowerów, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić czas  w gronie osób o podobnych pasjach. Akcja z roku na rok zwiększa swój zasięg.  W Inowrocławiu Odjazdowy Bibliotekarz jest organizowany po raz drugi. W zeszłym roku czytelnicy i bibliotekarze wyruszyli  na trasę do Parchanie – Słońsk – Latkowo. W tym roku pojedziemy do grodziska w Ostrowie Krzyckim, po którym oprowadzi nas Łukasz Oliwkowski. Potem zwiedzimy Centrum Dziedzictwa Kujaw Zachodnich w Łojewie i zagościmy w Prasłowiańskim Gaju przy ognisku z kiełbaskami.
Załóżcie coś w kolorze pomarańczowym i spodziewajcie się dodatkowych atrakcji!
Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz oświadczeniem uczestnika rajdu  dostępnym w siedzibie biblioteki oraz na stronie www.jan-kasprowicz.bmino.pl i facebook’u.
Zapisy oraz wpisowe 4 złote przyjmuje Filia Nr 12 dla Ludzi Niepełnosprawnych przy ul. Kilińskiego 16 do dnia 3 czerwca.  Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem  tel. (52) 35 27 237 lub pisząc  e-mail na adres: f12@poczta.onet.pl
{attachments}