„Przyjaciel to najlepsze, co może być!” – to hasło przewodnie ostatniego spotkania Klubu Bajkonurrrków,  które odbyło się w Filii nr7.
Dzieci w „Książeczce o przyjaźni” zawierającej wiele cennych porad i wskazówek. Szukały odpowiedzi na ważne pytania: Jak znaleźć przyjaciela?  Jak pielęgnować przyjaźń?
Jak zatrzymać przyjaciół na całe życie? Dopełnieniem rozważań było głośne czytanie opowiadań o przyjaźni i rozmowa o bohaterach
literackich, z którymi młodzi czytelnicy chcieliby zaprzyjaźnić się.  Nie zabrakło też zagadek i zabaw literackich, a w ramach Pracowni Rękodzieła wykonano  kolorowe zawieszki do ozdobienia jesiennego okna.
I świat od razu pojaśniał…

{webgallery} Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 Przyjaźnie o jesieni  - po spotkaniu Bajkonurrrków w Filii nr 7 {/webgallery}