Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny pod tytułem „Morskie opowieści” w wykonaniu Teatru Bajecznego z Bydgoszczy. W przedstawieniu, podwodny świat będzie ukazany jako kraina, w której mieszkają tęczowe rybki, wspaniałe syreny i majestatyczne perły. Pośród nich będzie też i Sreberek – rybka wyglądająca zupełnie inaczej niż inne. Uznawana za brzydką, odmienną i nieinteresującą. Mimo, że ma wielkie serce i mądrość spotyka się z brakiem akceptacji. Każde stworzenie jest inne i dzięki temu piękne i wyjątkowe, czego nauczy dzieci bohater spektaklu, ukazując wszystkim swoją wartość.

Na przedstwaienie zapraszamy 29.10. 2020 r. do Saloniku Literacko-Artystycznego przy ul. Kilińskiego 16, o godzinie 16:30.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona, uczestnicy spotkania są zobowiązani zachować środki bezpieczeństwa w postaci maseczki ochronnej i dezynfekcji rąk przy wejściu do Biblioteki. Konieczne jest również wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia oraz poddanie się mierzeniu temperatury. Formularz oświadczenia o stanie zdrowia można pobrać ze strony internetowej Biblioteki.

Spektakl zorganizowany w ramach projektu „Eko dzieciaki VII” współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.

morskie opowiesci