Po warsztatach e-learningowych i dziennikarskich dla młodzieży ponadgimnazjalnej, zaznajamiających z reportażem jako tekstem i fachem, przyszedł czas na sprawdzenie umiejętności uczestników powyższych działań w praktyce. Od 24 maja można będzie spróbować swoich sił w konkursie „Zostań Mistrzem Reportażu”. Każdy, kto wziął udział choć w jednym ze zorganizowanych przez nas warsztatów może bez wahania przystąpić do rywalizacji o miano najlepszego młodego reportera. Jeśli jednak do tej pory nie uczestniczyliście w projekcie „Cesarze Reportażu”, ale czujecie w sobie reporterską pasję, to świetna okazja, by wziąć udział w ciekawym wydarzeniu, a w dodatku powalczyć o atrakcyjne nagrody. Do 23 czerwca czekamy na zgłoszenia i prace konkursowe. Temat i forma są dowolne, wystarczy stworzyć autorski reportaż z wykorzystaniem naszych zbiorów. Jeśli chcesz, opisz nam pewien problem, jeśli lepiej czujesz się przed mikrofonem, opowiedz nam o tym tak, jakbyś mówił w radiu, fotoamatorów zachęcamy do stworzenia fotoreportażu, a tych, którzy nie mają problemu w pracy z kamerą, prosimy o reportaż filmowy.
Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie w regulaminie na naszej stronie internetowej i na fanpage’u Biblioteki, a także pod numerem telefonu (52) 357-46-38.
Prace zgłaszać można osobiście do Czytelni Biblioteki Głównej lub mailowo: czytelnia@bmino.pl . Do prac należy dołączyć dane kontaktowe (imię, nazwisko, telefon, mail, szkoła).

Konkurs współorganizowany ze Stowarzyszeniem „Nowa Para Butów” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

{attachments}