Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Daily Archives: 30 listopada 2023

baner1

Zimowe eksperymenty z Panem Bartkiem

Uwielbiacie eksperymenty? A do tego chcielibyście poczuć prawdziwie zimowy klimat? Nic prostszego! Zapraszamy na zajęcia z Panem Bartkiem, który potrafi „wyczarować” nie tylko płatki śniegu! Czekamy na Was 11 grudnia, o godz. 16:00 w „Tajemniczy Ogrodzie” przy ul. Jana Kilińskiego 16. Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 6 lat. Obowiązują zapisy (52) 352 72 37 Zdjęcia wykonane podczas spotkania posłużą do celów promocyjnych i działalności statutowej ...

Zimowe eksperymenty z Panem Bartkiem Czytaj więcej ...

Świąteczna Pracownia Rękodzieła – warsztaty Filii nr 7

Tradycyjne Klub Bajkonurrrków podczas grudniowego spotkania zamienia się w Świąteczną Pracownie Rękodzieła. Wykorzystując różne techniki, dzieci będą miały okazję stworzyć unikatowe ozdoby choinkowe. Zabawa gwarantowana! Warsztaty odbędą się 8 grudnia o godzinie 16:00 w Filii nr 7 przy ul. Marulewskiej 7. Obowiązują zapisy pod nr telefonu (52) 357-32-45. Liczba miejsc ograniczona!

Świąteczna Pracownia Rękodzieła – warsztaty Filii nr 7 Czytaj więcej ...

Adwentowe ciekawostki i zadania na każdy dzień Filii nr 7

W tym szczególnym i pięknym czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Was przedświąteczne niespodzianki. Każdego dnia, w Fili nr 7 przy ul. Marulewskiej 7 będą czekały na Was adwentowe ciekawostki. Dzieci będą mogły codziennie wylosować adwentowe zadanie. Mamy nadzieję, że przyniesie Wam to dużo radości i zabawy! Ciekawostki i zadania dostępne będą od 1 grudnia br.      

Adwentowe ciekawostki i zadania na każdy dzień Filii nr 7 Czytaj więcej ...

O życzliwości i empatii w Filii nr 4

W środowy poranek, 29 listopada 2023 r. Filię przy ul. Poprzecznej odwiedzili „zerówkowicze” ze Szkoły Podstawowej Nr 2. Rozmawialiśmy o empatii, życzliwości i całej palecie emocji, które w nas drzemią. Dzieci wysłuchały książki pt.: „Drużyna futbolowa”, a ich zadaniem było odkrycie wszystkich emocji, które towarzyszyły bohaterom. Najmłodsi, podczas „burzy mózgów” proponowali jak można pomóc osobom w potrzebie, w nawiązaniu do przypadającego niedawno Światowego Dnia Życzliwości. ...

O życzliwości i empatii w Filii nr 4 Czytaj więcej ...

Dnia 21 lutego br. Filia nr 7 przy ul. Marulewskiej 7 będzie nieczynna.

Uwaga! Z powodu inwentaryzacji księgozbioru w dniach od 4 do 15 marca 2024 r., Oddział dla Dzieci "Tajemniczy Ogród" będzie NIECZYNNY. Za utrudnienia przepraszamy.