Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Daily Archives: 2 marca 2023

baner

Zapraszamy na Muzyczne zabawy!

Serdecznie zapraszamy dzieci od 3 do 5 lat na Muzyczne zabawy! Wesołe aktywności ruchowe, literackie oraz muzyczne będą doskonałą okazją do nauki i rozwijania zdolności twórczych! Czekamy na Was 7 marca, o godz. 16:00 w „Tajemniczym Ogrodzie” przy ul. Jana Kilińskiego 16! Zapisy: (52) 352 72 37 Zdjęcia wykonane podczas spotkania posłużą do celów promocyjnych i działalności statutowej Biblioteki.  

Zapraszamy na Muzyczne zabawy! Czytaj więcej ...

Muzyczne życzenia w Bibliotece

Zapraszamy seniorów na spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet pt.„Kartka muzycznych życzeń”, które odbędzie się 10 marca br., o godz. 10.30 w Saloniku Literacko-Artystycznym, przy ul. Kilińskiego 16. Program artystyczny zaprezentuje inowrocławski zespół wokalny „NasTroje” w składzie: Jolanta Albińska akordeon, Ryszard Ligocki śpiew i instrumenty muzyczne oraz Bogdan Stefański gitara basowa. Obowiązują zapisy osobiście lub telefoniczne (52) 35-27-237. Liczba miejsc ograniczona!    

Muzyczne życzenia w Bibliotece Czytaj więcej ...

O korzyściach i pułapkach Internetu oraz kulturze w sieci w Filii nr 7

Beż wątpienia Internet to bardzo ważny aspekt w naszym życiu codziennym. Warto pamiętać, że jest cienka granica pomiędzy życiem realnym, a tym w sieci. O tym jak nie wpaść w pułapkę rozmawialiśmy z dziećmi z II klasy SP nr 11. Poruszyliśmy takie tematy jak hejt, kultura w sieci oraz (przy pomocy komiksowego Huberta) bezpieczeństwo. Na zakończenie uczniowie wykonali plakat utrwalający zdobytą wiedzę.

O korzyściach i pułapkach Internetu oraz kulturze w sieci w Filii nr 7 Czytaj więcej ...