Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

Daily Archives: 20 września 2022

Dzień morza w Filii nr 4

Ile procent powierzchni Ziemi zajmuje woda? Jakie organizmy żywe zamieszkują rzeki, morza i oceany? Dlaczego dbanie o ich czystość jest tak istotne? Tego i wielu ciekawych rzeczy z okazji Światowego Dnia Morza dowiedzą się uczestnicy pierwszych po wakacyjnej przerwie zajęć plastycznych „Zręczne łapki” w Filii nr 4, przy ul. Poprzecznej 29 we wtorek 27 września br. Ponadto dzieci wykonają makietę dna morza, którą zabiorą do ...

Dzień morza w Filii nr 4 Czytaj więcej ...

Nauka i zabawa

Filia nr 12 zaprasza opiekunów i rodziców z dziećmi z dysfunkcjami na zajęcia plastyczne pt. „Świat wyobraźni”. Warsztaty prowadzone przez animatorów z grupy „Pomysłowy Dobromir” odbędą się 22 września, 2022 r., o godz. 15.00. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy telefoniczne pod nr tel. (52) 352 72 37. Impreza realizowana w ramach programu „Protokół kulturalny XVI” współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Nauka i zabawa Czytaj więcej ...

Warsztaty ogrodnicze w Filii nr 3!

 Serdecznie zapraszamy małych miłośników przyrody na warsztaty ogrodnicze, które odbędą się 29.09.2022 r. o godzinie 16:00, w Filii nr 3 zlokalizowanej przy ulicy Wojska Polskiego 5. Podczas zajęć dzieci samodzielnie ozdobią ceramiczne doniczki, w których następnie sadzić będą kwiaty. Informacje i zapisy pod nr tel. (52) 352-04-55.   Warsztaty organizowane są w ramach projektu ,,Protokół kulturalny XVI”, współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Warsztaty ogrodnicze w Filii nr 3! Czytaj więcej ...