Filia nr 1 odwiedziła dzieci z Przedszkola nr 2 „U Jasia i Małgosi” zabierając najmłodszych w pełną uśmiechu podróż do świata książek. Przedszkolaki z zaciekawieniem wysłuchały opowiadania o kotkach oraz zabawnego wiersza o ślimaku. Spotkanie przebiegło w ciepłej i radosnej atmosferze, a na zakończenie dzieci z wielką ciekawością oglądały książki przyniesione z biblioteki.

 

 

 

 

 

📚
Trudność tekstu
4/7Średni
Odpowiedni dla ucznia
ŁatwyŚredniTrudny
Analizowano: 2026-05-21