Biblioteka im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza na rozgrywki eliminacyjne Mistrzostw Polski „Wsiąść do pociągu: Europa”, których organizatorem jest firma Rebel Sp. z o.o., rozgrywki finałowe odbędą się w listopadzie w Gdańsku, w trakcie jesiennej edycji festiwalu Gramy.

Wsiąść do pociągu: Europa to niezmiernie popularna seria o wielkiej, kolejowej przygodzie. Gracze zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka. Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alei Pampeluny do wietrznego Berlina – Wsiąść do pociągu: Europa to wielka podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia. 

Wsiąść do pociągu: Europa to prosta gra, której można nauczyć się w 5 minut i dobrze przy niej się bawić. Piękne wykonanie, łatwe zasady, a przy tym niebanalna rozgrywka powodują, że gra od lat jest tak bardzo popularna.
Turniej eliminacyjny odbędzie się w sobotę 9 listopada o godz. 1000 w Saloniku Literacko – Artystycznym Biblioteki Miejskiej przy ulicy Kilińskiego 16. A jest o co powalczyć! Osoby, które zajmą na eliminacjach pierwsze trzy miejsca otrzymają nagrody w postaci gier planszowych (Jaskinia, Abalone Travel, Slavika). Osoba z najlepszym wynikiem będzie mogła wziąć udział w finale Mistrzostw w Gdańsku i walczyć o nagrodę pieniężną. Łączna pula nagród wynosi aż 3.500 zł!
Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres annak_bmino@op.pl lub tel. (52) 357-44-88 do 31 października 2013r. Pierwszeństwo w udziale będą mieć osoby, które wysłały wcześniej zgłoszenia i oczywiście stawiły się na czas.

Więcej informacji, w tym regulamin, na: http://www.rebel.pl/mistrzostwa/index.php

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!