W otaczającej szarej rzeczywistość warto na chwilę się zatrzymać i dostrzec coś pozytywnego. Nie myślmy, że pogoda za oknem nie taka, znów nam się przytyło, a w pracy istny młyn.

Tu postawmy kropkę! Koniec z wylewaniem żalu! Pesymizmowi mówimy stanowcze: NIE!
Zapamiętajmy tę datę – 2 lutego to DZIEŃ POZYTYWNEGO MYŚLENIA.

Jeśli chcecie spędzić ten dzień w miłym towarzystwie, weźcie ze sobą uśmiech i przyjdźcie do Biblioteki, gdzie czeka szereg atrakcji.

W holu będzie można obejrzeć ekspozycję, na której zostaną zaprezentowane publikacje pochodzące z naszych zasobów, a dotyczące optymistycznego spojrzenia na życie.

O godzinie 11: 00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Waszkiewicz. Artystka w wyniku dziecięcego porażenia mózgowego cierpi na niedowład kończyn górnych
i uszkodzenie mowy. Maluje stopami, przygodę z malarstwem zaczęła w 1998 roku. Warto wspomnieć, że jest samoukiem.

Po południu o godzinie 17:00 w przytulnym wnętrzu Saloniku Literacko – Artystycznego podejmiemy Państwa kawą i herbatą, a o godzinie 18:00 Iza Wojnowska, autorka książki „ Hygge po polsku”, wyjaśni co oznacza to obco brzmiące słowo i skąd wzięła się moda na hygge. Nauczy nas celebrować każdą chwilę i czerpać z niej przyjemność.

Dla gości spotkania przygotowaliśmy miłą niespodziankę.

Bezpłatne wejściówki do odbioru na tydzień przed spotkaniem w Wypożyczalni Dla Dorosłych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. 🙂