Miło nam poinformować, że ruszają zapisy do 13. edycji „Nocy z Andersenem”. Jak co roku zapraszamy młodych czytelników z klas I – IV SP do świętowania z nami Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci. Uczestnicy spędzą noc w bibliotece, podczas której przeżyją niezapomniane chwile. Przygotowaliśmy na ten wyjątkowy czas wiele atrakcji. Zdradzimy jedynie, że będą wyjątkowi goście, którzy uświetnią imprezę. Nie zapomnimy o baśni H. Ch. Andersena.

W tym roku przypomnimy „Dzielnego ołowianego żołnierza” w 180. rocznicę jego powstania. Możemy również zapewnić, że nikt nie będzie głodny i spragniony, także wrażeń. Zabawa rozpocznie się 23 marca (piątek) o godz. 18.30 w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” przy ul. Kilińskiego 16, a zakończy następnego dnia rano.

„Noc z Andersenem” została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia. Udział w imprezie jest bezpłatny! Jeśli jeszcze nie jesteś czytelnikiem jednej z naszych bibliotek, nie czekaj – zapisz się!

Szczegóły oraz zapisy wyłącznie osobiście przez rodzica w Oddziale dla Dzieci przy ul. Kilińskiego 16 do dnia 20 marca. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje kolejność zgłoszeń.