Zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie autorskie, na którym goście: aktorka i podróżniczka – Monika Mariotti oraz podróżnik i pisarz – Arun Milcarz opowiedzą o swoich przygodach na Syberii w tym m.in. o mieszkających i praktykujących tam szamanach.

Ona – aktorka filmowa i teatralna, prowadząca program podróżniczy w jednej z komercyjnych stacji. Na Syberię pojechała sama, bo w wieku 18 lat obiecała sobie, że kiedyś zobaczy Jezioro Bajkał, stepy i nauczy się śpiewu gardłowego. On – laureat nagrody „Próg 2017” przyznawanej przez magazyn KONTYNENTY za debiutancką książkę „Czad. W poszukiwaniu straconego”, zapragnął dowiedzieć się, jak tam na wschodzie, rzeczy mają się naprawdę. Kilka lat później natknęli się na siebie na ulicach Warszawy. Okazało się, że ich osobne historie połączył Bair Rinczinow – mieszkający 6 tysięcy kilometrów stąd, buriacki szaman. W jaki sposób? O tym dowiedzą się wszyscy ci, którzy przyjdą na spotkanie autorskie 13 grudnia br. o godz. 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym (ul. Kilińskiego 16).

BEZPŁATNE wejściówki na spotkanie można odbierać od 6 grudnia br. w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16). Liczba miejsc ograniczona!