header-image

Wielbicieli talentu autorki polskich powieści obyczajowych, Krystyny Mirek, zapraszamy na spotkanie 11 marca o godzinie 18.00 do Saloniku Literacko-Artystycznego.

Ta poczytna autorka, absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, początkowo pracowała jako nauczycielka, jednak od kilkunastu lat jej sposobem na życie jest pisanie powieści. Do tej pory napisała kilkanaście książek dla kobiet m.in.: Podarunek, Pojedynek uczuć, Obca w świecie singli. W czasopiśmie Pani Domu prowadzi rubrykę z poradami. Podczas spotkania zapewne nie zabraknie dyskusji na temat jej najnowszej książki pt.: ”Miłość z błękitnego nieba”, która swoją premierę miała w połowie lutego.

Warto wspomnieć, że spotkanie jest nagrodą w konkursie, organizowanym przez Wydawnictwo Edipresse Polska S.A. na najładniejszą wystawkę z książką Krystyny Mirek „Ten jeden wieczór”.

Na spotkanie z Krystyną Mirek obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odbierać na tydzień przed spotkaniem w Wypożyczalni Dla Dorosłych Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast