W środę, 17 czerwca 2021 r., w Filii nr 1 odbyło się spotkanie w ramach „Klubu Aktywnego Seniora”, podczas którego uczestnicy tworzyli piękne czekoladowniki metodą scrapbookingu. Pod czujnym okiem instruktorki z „Craft Room – Pracowni Kreatywnej” powstały oryginalne opakowania na słodkie smakołyki. Prace charakteryzowały się nie tylko precyzją wykonania, ale także niezwykłą urodą. Być może tym nietuzinkowym souvenirem zaskoczą swoich bliskich
z okazji różnorodnych okoliczności – imienin,  urodzin czy komunii.  Warsztaty okazały się ciekawą i twórczą formą spędzenia czasu wolnego. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w zajęciach, a instruktorce za ich sprawne przeprowadzenie i stworzenie sympatycznej atmosfery. Na pamiątkę uczestnicy otrzymali teczki z „niespodzianką”.

Na kolejne spotkanie w ramach klubu zapraszamy  po wakacyjnej przerwie. Życzymy słonecznej pogody, błogiego wypoczynku najlepiej z dobrą książką, po którą zapraszamy do Filii nr 1 przy ul. Wilkońskiego 32.

Warsztaty zorganizowano w ramach projektu „Protokół Kulturalny XV” współfinansowanego  przez Urząd Miasta Inowrocławia.