Filia nr 1 przy ul. Wilkońskiego 32 zaprasza na warsztaty żywieniowe z Marzeną Żurek, specjalistką ds. psychodietetyki, dyplomowanym coachem zdrowia i żywienia, doradcą i edukatorem żywieniowym, autorką książki „Dieta dorosłego człowieka”. Spotkanie odbędzie się w dniu 24 września 2021 r. ( piątek) o godz. 15.00. Prelegentka omówi zasady zdrowego żywienia, opowie o znaczeniu zdrowych zamienników w codziennej diecie oraz o korzystnych połączeniach żywieniowych, a także o  zasadach komponowania pełnowartościowych posiłków i wpływie odpowiednio zbilansowanej diety na odporność organizmu. Po prelekcji będzie można zakupić, w promocyjnej cenie, książkę opatrzoną indywidualną dedykacją wraz z zakładką i motywującym magnesem. Spotkanie odbędzie się w ramach „Klubu Aktywnego Seniora”.

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA!

Liczba miejsc ograniczona  – obowiązują zapisy pod numerem telefonu (52) 35 76 470. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest złożenie oświadczenia o stanie zdrowia, które można  wypełnić przed spotkaniem lub pobrać z naszej strony internetowej.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Protokół Kulturalny XV” współfinansowanego przez Urząd Miasta Inowrocławia.

Warsztaty