Czas powrotu do szkoły lub przedszkola po wakacyjnej przerwie to również czas rozpoczęcia nowego sezonu cyklicznych atrakcji dla najmłodszych i trochę starszych w „Tajemniczym Ogrodzie”.
Dzieci, w wieku 2 – 5 lat zapraszamy z opiekunami na zajęcia muzyczne, ruchowe i literackie. Zabawy z elementami rytmu, dźwięków, śpiewu i tańca, czyli „Muzyczną Akademię Malucha”, prowadzić będzie niezastąpiona Agnieszka Krokowska. W „Klubie Malucha” i „Bajkowym Przedszkolu” proponujemy zabawy literackie, ruchowe, manualne. Spotkania są doskonałą okazją do rozwijania umiejętności współdziałania w grupie rówieśników. Zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu dla danej grupy wiekowej, o godz. 16.30, trwają ok. 40 minut.
Starsze dzieci (od 6 lat) będą mogły uczęszczać na zajęcia z języka angielskiego „Four o’clock”, szachowe „Szach – Mat”, plastyczne „Małe arcydziełka” oraz edukacyjne „Odkrywcy” (nowość!), w których uczestnicy, za pomocą prostych doświadczeń szukając odpowiedzi na nurtujące ich pytania, odkrywać będą prawa i zjawiska otaczającego świata.
Na wszystkie zajęcia obowiązują jednorazowe zapisy (na cykl).
Zapraszamy także na okolicznościowe wydarzenia, o których informować będziemy na bieżąco, no i oczywiście po ciekawą książkę. Przypominamy, że zapisujemy dzieci już od najmłodszych lat.
W godzinach otwarcia biblioteki, na dzieci czeka suchy basen z kulkami, klocki, szeroki wybór gier planszowych.
Zajęcia i spotkania są bezpłatne!!
Prosimy o kontakt: telefoniczny (52) 352-72-37, mejlowy oddzialdladzieci@bmino.pl lub, najlepiej, osobisty przy ul. Kilińskiego 16.