header-image

Już 13 stycznia wybrzmi 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którego obchody rokrocznie się włączamy. Tym razem przygotowaliśmy dwie atrakcje dla różnych grup wiekowych.

Specjalnie dla najmłodszych w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” (ul. Kilińskiego 16) o godz. 16.00 odbędzie się spektakl pt. „Bajki na jednej nodze” w wykonaniu Grupy T z Torunia. UWAGA! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy: osobiście w Oddziale lub telefonicznie pod numerem tel. (52) 352 72 37. Na spektakl trzeba przyjść z obuwiem na zmianę!

Godzinę później – o 17.00 – w Saloniku Literacko-Artystycznym w programie muzycznym pt. „Osiecka po męsku” wystąpi Marcin Januszkiewicz. Aktor i wokalista zaśpiewa m.in.: Niech żyje bal, Deszcze niespokojne, A ja wolę moją mamę oraz kilka innych, mniej znanych i zaskakujących utworów, do których teksty napisała Agnieszka Osiecka. Bezpłatne wejściówki na koncert będą do odbioru w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16) od 4 stycznia 2019 r.

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast