Muzycznie i tanecznie prezentowali się seniorzy i osoby niepełnosprawne, 30 maja 2014 r. w Muszli Koncertowej  .  W ramach „Bibliotecznej Majówki” wystąpili z programem artystycznym pt. „Pojedynek w słońcu” Mieszkańcy  Domu Pomocy Społecznej w Tarnówku. Wódz Indian i jego plemię wykonali   „ku czci” nadchodzącego lata kilka tańców w choreografii Elżbiety Górskiej i Wioletty Gralak.  W dalszej części  majówki  publiczności zaprezentował się  zespół  „Świeżo Malowani” z Domu Pomocy Społecznej w  Warzynie. Przygotowany pod kierunkiem  Ryszarda Owczara i Sławomira Malinowskiego koncert znanych szlagierów wprowadził publiczność  w klimaty piosenki biesiadnej.
Podczas plenerowej zabawy można było oglądać  wystawę prac rękodzielniczych i plastycznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne i seniorów ze Środowiskowego Domu Samopomocy i Domu Pomocy Społecznej z  Inowrocławia oraz  Domu Pomocy Społecznej w Tarnówku.  
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz Kujawskiemu Centrum Kultury za umożliwienie zrealizowania imprezy w  Muszli Koncertowej.

{webgallery} {/webgallery}