Jesteś miłośnikiem województwa kujawsko-pomorskiego? Przed Tobą doskonała okazja, aby swoje myśli ubrać w piękne słowa i wygrać atrakcyjne nagrody!
To już jedenasta edycja organizowanego przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego TU JESTEM, w której uczniowie szkół podstawowych (klas 7 i 8) i ponadpodstawowych opowiadają nam o historii naszego województwa, znanych i mniej znanych urokliwych miejscach, pamiętliwych wydarzeniach i ich bohaterach, sławnych, znanych i charakterystycznych postaciach, walorach turystycznych, faunie i florze, pysznych regionalnych przysmakach et cetera.
Do udziału serdecznie zapraszamy młodzież z regionu kujawsko-pomorskiego z 7 i 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych. Na zgłoszenia czekamy do 22 listopada br. pod numerem telefonu 52 356-77-01 lub pod adresem e-mail: regionalna@bmino.pl. Konkurs odbędzie się w siedzibie Organizatora 25 listopada br. o godz. 10°° i objęty jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Elżbiety Piniewskiej. Wspiera nas także Miasto Inowrocław.
Na zwycięzców czekają nagrody! Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w poniższym regulaminie:
Regulamin_23_XI_WKKTJ

Regulamin_23_XI_WKKTJ