Z okazji jubileuszu Biblioteki postanowiliśmy obdarować wszystkie dzieci, które urodziły się tego dnia w Inowrocławiu –  niestety, 26 stycznia pojawił się na świecie tylko jeden maluszek.
    Osiedle Bajka (nie mogło złożyć się lepiej) ma nowego mieszkańca, a Biblioteka Miejska  im. Jana Kasprowicza najmłodszego czytelnika – Teodora Rudnickiego. Maluszka i jego szczęśliwych rodziców odwiedziliśmy w inowrocławskim szpitalu, chcąc osobiście przyłączyć się do życzeń i gratulacji oraz przekazać specjalną biblioteczną wyprawkę. Złożyła się na nią: laurka zawierająca przesłanie dla rodziców „Dlaczego warto czytać dziecku”, miękkie książeczki edukacyjne, pluszowe zabawki oraz „voucher” do naszej Biblioteki, który, do czego bardzo zachęcamy, można zamienić na „prawdziwą” kartę biblioteczną!
    Mama – pani Karolina i jej synek czują się znakomicie, a szczęśliwy tata szaleje ze szczęścia. My razem z nim dzielimy ogromną radość, a małemu Teodorowi życzymy pięknego życia i wielu fascynujących czytelniczych przygód. 

{webgallery}img1932{/webgallery}