Marzycie o karierze aktorskiej? Działacie w szkolnym kole teatralnym? Występy przed publicznością to dla Was pestka? A może właśnie chcielibyście popracować nad pewnością siebie? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia.

Wojewódzki Konkurs Interpretacji Aktorskiej „I Ty możesz stać się…” to wspaniała okazja, żeby wystąpić przed profesjonalnym jury,  wziąć udział w warsztatach aktorskich, a także wygrać jedną z przygotowanych przez nas nagród. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 7, klas gimnazjalnych i szkół ponadpostawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Tematem zmagań jest twórczość Józefa Konrada Korzeniowskiego, a czas wystąpienia nie może być dłuższy niż 5 minut.

Zgłoszenia (imię i nazwisko, dane teleadresowe, nazwa szkoły) do 13 listopada można dostarczyć osobiście do Czytelni Biblioteki Głównej (ul. Kilińskiego 16, 88-100 Inowrocław), listownie, dzwoniąc pod numer telefonu (52) 357-46-38 lub pisząc na adres e-mail: czytelnia@bmino.pl

Regulamin znajduje się poniżej.

Konkurs zorganizowano w ramach projektu „Zanurzeni w Conradzie”, który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.