Jej memy szturmem podbiły internet. W swoich pracach mówi jak jest i nie idzie na kompromis. Jej sztuka jest kobietą i to kobietą silną, niezależną i kolorową, ale przede wszystkim świadomą. Po raz pierwszy w Inowrocławiu pojawią się Memy Marty Frej i sama autorka, która otworzy wystawę swoich prac i zaprezentuje książkę „Memy i Graffy”.

Salonik Literacko-Artystyczny 7 maja zapełni się kolorowymi obrazkami, które stanowią świetne połączenie sztuki, pop-kultury, komentarzy politycznych oraz manifestów. A ponieważ w tym roku obchodzimy 100 lat od uzyskania praw wyborczych przez kobiety – to kobiety właśnie będą głównymi bohaterkami wystawy.

Wszystkich wielbicieli twórczości Marty Frej, a także płci pięknej zapraszamy 7 maja o godzinie 18:00 na wernisaż wystawy memów Marty Frej oraz prezentację książki „Memy i Graffy” współtworzonej z Agnieszka Graff, której 3 egzemplarze rozlosujemy wśród uczestników konkursu facebookowego, szczegóły podamy wkrótce. Wstęp wolny.

Wystawa potrwa do 4 czerwca, a organizowana we współpracy ze Stowarzyszeniem „Nowa Para Butów” w ramach projektu „Biblioteka jest kobietą”.