header-image

Letnia zbiórka dla bezdomnych zwierząt w Filii nr 7 przyniosła znakomite efekty. W murach biblioteki gościliśmy nie tylko pojedynczych miłośników psów i kotów, ale także poszczególne klasy i szkoły. Dzięki otwartości serc naszych mieszkańców uzbieraliśmy (Uwaga!) ponad sto kilogramów karmy (zarówno suchej, jak i mokrej), kilkanaście paczek ryżu, przysmaków oraz kilka ciepłych koców. Tym razem zebrane dary podzielimy między trzy placówki: Stowarzyszenie Psi Głos w Kruszwicy, Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Inowrocławiu i Fundację Kocia Dolina.

Za wsparcie w zbiórce dziękujemy: naszym czytelnikom, mieszkańcom Inowrocławia i okolic, Szkole Podstawowej nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu – klasie IV c i V c, Szkole Podstawowej nr 8 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii w Inowrocławiu – klasie VIII a, Przedszkolu Samorządowemu gminy Inowrocław z oddziałem w Jaksicach, Górze, Turzanach, Sławęcinku, Orłowie i Tupadłach oraz właścicielom sklepu zoologicznego „Psia Kość”.

 

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast
W okresie ferii zimowych 27.01 – 09.02 br. placówki dziecięce czynne będą :
Oddział dla Dzieci, ul. Kilińskiego 16 w godzinach 8:00 - 16:00 (pn., wt., czw., pt.) w środy w godzinach 8:00 – 15:00, w soboty nieczynne
Filia nr 2 dla Dzieci, ul. Wojska Polskiego 5 w godzinach 8:00 – 15:00 (pn. - pt.)
+ +