Zapraszamy do Filii nr 2 dla Dzieci przy ul. Wojska Polskiego 5 dzieci w wieku od 8 miesięcy do 2 lat wraz z rodzicami lub opiekunami do wspólnej zabawy. Specjalnie dla Was stworzyliśmy nowy cykl spotkań pt. „A kuku!”. Podczas zajęć najmłodsi wraz z dorosłymi będą brać udział w zabawach ruchowych i paluszkowych, zabawach z pacynkami. Nie zabraknie też zabaw rymowanych, piosenek z pokazywaniem czy prostych prac plastycznych. Wspólnie wprowadzimy dzieci w świat książeczek interaktywnych i książeczek przytulanek. Zachęcimy maluchy do uczestnictwa w proponowanych zajęciach, postaramy się zapewnić im wyjątkowy klimat zabawy.
Prosimy rodziców i opiekunów dzieci o strój wygodny dla siebie i swoich pociech, który umożliwi swobodne poruszanie się, a także o zmianę obuwia na miękkie. Warto mieć przy sobie kocyk, poduszeczkę i napój dla maluszka.
Na pierwsze zajęcia zapraszamy 16 października br. o godz. 10:00. Szczegółowe informacje pod nr tel. (52) 352 04 55 lub adresem mailowym: filia2d@bmino.pl