header-image

To już IX edycja organizowanego przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza Wojewódzkiego Konkursu Krasomówczego „TU JESTEM”. Jak co roku, mamy zaszczyt zaprosić do udziału wszystkich uczniów szkół podstawowych klas 7 i 8 oraz ponadpodstawowych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Jeżeli jesteś urodzonym mówcą, wyczuwasz w sobie talent oratorski i chciałbyś lub chciałabyś zaprezentować swoje umiejętności i podzielić się z nami swoją wiedzą na temat regionu (np. miejscowości, ciekawych miejsc, historii, kultury, zwyczajów, tradycji, zabytków, walorów turystyczno-przyrodniczych, bohaterów i ludzi zasłużonych dla regionu itd.) – Nie czekaj! Weź udział w naszym konkursie!

Na zgłoszenia czekamy do 18 listopada 2020 roku (włącznie) pod numerem telefonu:
52 356 77 01 lub adresem e-mail: regionalna@bmino.pl. Zgłaszać można się także osobiście w Czytelni Regionalnej mieszczącej się w Bibliotece Głównej w Inowrocławiu przy ul. Jana Kilińskiego 16. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do udziału!

vvv

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast