header-image

Wydarzenia:

„Widok na Inowrocław” – gra terenowa/questing. W każdej placówce będzie dostępna karta do gry z zadaniami do wykonania, dot. biografii Stanisława Droszcza, jego dorobku oraz historii miasta. Uczestnicy zabawy będą przemieszczać się z punktu do punktu w celu odnajdywania ukrytych odpowiedzi. Laureatami zostaną 3. osoby wyłonione w drodze losowania. Rozstrzygnięcie zabawy nastąpi we wrześniu. Zadanie …

„Wakacyjna biblioteka” – zajęcia manualno – plastyczne z wykorzystaniem różnych technik, rozwijające wyobraźnię i zdolności plastyczne dzieci, origami – świat zamknięty w papierowych kształtach, kalambury, skojarzenia, zabawy językowe, z tekstem literackim, konkursy, quizy, łamigłówki, zabawy ruchowe i zręcznościowe, rozgrywki sportowe, gry planszowe, pokazy multimedialne, gry i zabawy z wykorzystaniem komputerów, bezpieczne surfowanie w Internecie, rozwiązywanie …

„Kujawy i Pałuki” – wystawa fotografii uczestników dwóch Plenerów Fotograficznych zorganizowanych w roku 2011 przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, zdjęcia pokazują niezwykłą urodę kujawskich i pałuckich krajobrazów, ciekawe zakątki i obiekty oraz mieszkańców regionu podczas codziennych zajęć czy wypoczynku. Wystawa bezpłatnie wypożyczona przez WOAK.

„Przygoda z małą książeczką” – gra miejska, której uczestnicy otrzymają od Organizatora małe książeczki, w których należy uzupełnić zadania o słowa znalezione w przestrzeni miejskiej. Całość złoży się na krótką historię światowego piśmiennictwa.

Wydarzenia: Czytaj więcej ...

Rozmiar czcionki
Zmień kontrast
W dniach od 25 luty 2019 r. do 8 marca 2019 r. Filia nr 4, ul. Poprzeczna 29 będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji księgozbioru.
+ +