21 kwietnia w Filii nr 4 spotkali się miłośnicy gier planszowych. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami chętnie sięgały po „Rummikub”, „Grzybobranie”, „Łowienie rybek” czy klocki konstruktorskie. Emocje momentami sięgały zenitu, ale liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Na kolejne zajęcia „Kostką i głową” zapraszamy we wtorek 5 maja na godz. 16:30.

📚
Trudność tekstu
3/7Średni
Odpowiedni dla ucznia
ŁatwyŚredniTrudny
Analizowano: 2026-05-04