Cóż to była za literacka przygoda! Uczniowie klasy IV a SPI im. Powstańców Wielkopolskich wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu #LiterackiLuzik zorganizowanym wspólnie z Fundacją Artystyczna Podróż Hestii. W doskonałych humorach – na luzie, bez sztywnych reguł, wspólnie odkrywaliśmy najlepsze książki dla dzieci i młodzieży nominowane i nagrodzone w konkursie Literacka Podróż Hestii. Zajęcia były okazją do ciekawych rozmów i wędrówek po kartach książek tak, jak lubimy najbardziej na #literackimluziku! Młodzi czytelnicy będą kontynuować tę literacką przygodę czytając książki, które zabrali ze sobą do domu.
Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, a także paniom: Aleksandrze Katulskiej, Annie Tarkowskiej i Edycie Kwiatkowskiej za udział w spotkaniu!

📚
Trudność tekstu
3/7Średni
Odpowiedni dla ucznia
ŁatwyŚredniTrudny
Analizowano: 2026-05-07