Literacka uczta za nami!
Like | Biblioteka AM | 7 maja, 2026 | Imprezy dla dzieci | 88573
Cóż to była za literacka przygoda! Uczniowie klasy IV a SPI im. Powstańców Wielkopolskich wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu #LiterackiLuzik zorganizowanym wspólnie z Fundacją Artystyczna Podróż Hestii. W doskonałych humorach – na luzie, bez sztywnych reguł, wspólnie odkrywaliśmy najlepsze książki dla dzieci i młodzieży nominowane i nagrodzone w konkursie Literacka Podróż Hestii. Zajęcia były okazją do ciekawych rozmów i wędrówek po kartach książek tak, jak lubimy najbardziej na #literackimluziku! Młodzi czytelnicy będą kontynuować tę literacką przygodę czytając książki, które zabrali ze sobą do domu.
Dziękujemy przede wszystkim dzieciom, a także paniom: Aleksandrze Katulskiej, Annie Tarkowskiej i Edycie Kwiatkowskiej za udział w spotkaniu!







