Podczas majowego spotkania rozmawialiśmy o powieści Magdaleny Witkiewicz pt. „Srebrna łyżeczka”. To nastrojowa historia o splataniu się ludzkich losów, która wywołała ożywioną i pełną emocji dyskusję. Rozmawialiśmy o sile więzi rodzinnych, trudnych wyborach oraz o tym, jak sekrety z przeszłości kształtują losy kolejnych pokoleń.

Na kolejne spotkanie zapraszamy 26 czerwca 2026 roku o godzinie 15:00. Będziemy rozmawiać o powieści „Reborn” Agnieszki Kowalskiej-Bojar.

ksiazka-dobra-na-wszystko-srebrna-lyzeczka-magdaleny-witkiewicz
ksiazka-dobra-na-wszystko-srebrna-lyzeczka-magdaleny-witkiewicz
📚
Trudność tekstu
3/7Średni
Odpowiedni dla ucznia
ŁatwyŚredniTrudny
Analizowano: 2026-06-02