Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9:00 – 19:00
Wtorek: 9:00 – 19:00
Środa: 10:00 – 15:00
Czwartek: 9:00 – 19:00
Piątek: 9:00 – 19:00
Sobota: 8:00 – 15:00
Niedziela: Zamknięte
Telefon
+48 52 357 93 89
E-Mail
wypozyczalnia@bmino.pl

Zajęcia cykliczne:
Dyskusyjny Klub Książki
– spotkania organizowane raz w miesiącu dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie, ważne: uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze

Wypożyczalnia dla Dorosłych zaprasza seniorów, dorosłych i młodzież do korzystania z naszej różnorodnej i ciekawej oferty.
U nas czytelnik znajdzie zarówno książki w swej tradycyjnej formie (wśród nich najnowsze wydania, bestsellery), jak i książkę „mówioną”, czy elektroniczną-dostępną na platformie Ibuk libra oraz w serwisie Legimi. Miłośnikom filmu proponujemy bogatą filmotekę zawierającą klasykę filmu polskiego i światowego, słynne seriale oraz przeboje filmowe z ostatnich miesięcy. Dla melomanów przygotowaliśmy stanowisko do odtwarzania muzyki poważnej i rozrywkowej.
Wypożyczalnia posiada wybór literatury angielskiej, niemieckiej, francuskiej i rosyjskiej w oryginale.
Każdy czytelnik, który odwiedzi Wypożyczalnię otrzyma kartę biblioteczną z naklejonym hologramem „Bilet do kultury”. Z tak wyposażoną kartą biblioteczną, pełniącą również rolę karty rabatowej może udać się do teatru, filharmonii, restauracji i na zakupy.
Osoby lubiące dzielić się wrażeniami z przeczytanej lektury mogą uczestniczyć w spotkaniach członków Dyskusyjnego Klubu Książki. Czytelników, którzy zechcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pisarzy, autorów książek i ich twórczości zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas wystawach i spotkaniach z autorami.
Ponadto zapewniamy pomoc w doborze lektury, podpowiadamy i rekomendujemy nowości wydawnicze.

Regulamin