Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00 – 18:00
Wtorek: 10:00 – 18:00
Środa: 10:00 – 15:00
Czwartek: 10:00 – 18:00
Piątek: 10:00 – 18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
Telefon
+48 52 357 64 70
E-Mail
filia1@bmino.pl

Klub Aktywny Senior – cykliczne spotkania dla starszej grupy czytelników. W programie: gry towarzyskie, warsztaty plastyczne, spotkania integracyjne i okolicznościowe, korzystanie z Internetu, poruszanie w cyfrowym świecie.

Dyskusyjny Klub Książki – spotkania organizowane raz w miesiącu dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie, ważne: uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze.

Twórcze fantazje – warsztaty plastyczne dla dorosłych, prowadzone przez panią plastyk Alicję Kaczmarek.
Dzieciaki Bystrzaki – zajęcia rozrywkowo-edukacyjne dla dzieci w wieku 7-12 lat. W programie: rebusy, guizy, zagadki oraz zabawy z wykorzystaniem literatury dziecięcej.

Dzieciaki Bystrzaki – zajęcia rozrywkowo-edukacyjne dla dzieci w wieku 7-12 lat. W programie: rebusy, guizy, zagadki oraz zabawy z wykorzystaniem literatury dziecięcej.

Kalejdoskop Gier – spotkania miłośników dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji przeznaczone dla dzieci w wieku 7-12 lat. W programie: gry planszowe, karciane, zręcznościowe.

Kociołek Rozmaitości – warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat, mające na celu rozwijanie kreatywnej twórczości wśród najmłodszych .

Czytajmy razem – zajęcia dla dzieci z udziałem seniorów, głośne czytanie.

Filia nr 1 jest placówką ogólnodostępną, gromadzi materiały dla wszystkich czytelników, tzn. dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obecnie księgozbiór liczy ok. 30 tysięcy woluminów, z czego największą część stanowi literatura piękna.
Księgozbiór dla dzieci i młodzieży zgromadzony jest w oddzielnym pomieszczeniu, dając najmłodszym czytelnikom swobodę w wyborze lektury.

Gala
Oliwia
Poradnik Domowy
Gazeta Pomorska
Gazeta Wyborcza
Newsweek
Polityka
Poradnik Bibliotekarza
Biblioteka Publiczna
Świerszczyk
Viktor
Viktor Junior
Supełek

Filia nr 1 oferuje także bezpłatny dostęp do internetu, wydruk komputerowy, usługi ksero.

Regulamin