Majowe zajęcia w Filii nr 3 poświęcone były służbom mundurowym i ich roli w dbaniu o bezpieczeństwo. Dzieci z grupy „Myszki” z Przedszkola nr 20 oraz grupa II z Przedszkola „U Jasia i Małgosi” z zainteresowaniem poznawały pracę policjantów, strażaków i żołnierzy. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w rozmowach, rozwiązywały zagadki oraz dzieliły się własnymi doświadczeniami.

Na zakończenie spotkania dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, podczas których wykonały kolorowe figurki policjantów. Powstały wyjątkowe prace, które dostarczyły uczestnikom wiele radości.

📚
Trudność tekstu
3/7Średni
Odpowiedni dla ucznia
ŁatwyŚredniTrudny
Analizowano: 2026-06-01