W poniedziałkowe popołudnie w Filii nr 7 odbyły się wyjątkowe warsztaty plastyczne z okazji Dnia Mamy. Podczas spotkania dzieci przygotowywały kolorowe upominki dla swoich mam.

Dzieci ozdobiły serca własnoręcznie wykonanymi kwiatami z kolorowego papieru. Było dużo wycinania, składania, przyklejania i kreatywnej zabawy. Każda praca była inna, pełna barw, pomysłowości
i dziecięcej czułości.

Powstały piękne prezenty, które z pewnością sprawiły mamom wiele radości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie i wspaniałą atmosferę!

📖
Trudność tekstu
2/7Bardzo łatwy
Tekst zrozumiały dla każdego
ŁatwyŚredniTrudny
Analizowano: 2026-05-29